Недвижимость

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Недвижимость » Новый форум » Всем привет, друзья)


Всем привет, друзья)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

"Широкий выбор высококачественных товаров от Agro-Svit"
https://agro-svit.com.ua/
Agro-Svit предлагает разнообразные продукты высокого качества, охватывающие все сферы сельского хозяйства. Независимо от размеров вашего хозяйства, у компании есть товары, соответствующие всем потребностям.

Ассортимент Agro-Svit включает в себя удобрения, семена, средства защиты растений и многое другое. Компания стремится удовлетворить потребности своих клиентов, предоставляя только проверенные временем и высококачественные товары.

Надежность и качество являются ключевыми принципами Agro-Svit, что делает ее надежным партнером для сельскохозяйственных предприятий.

0

2

Допоможіть, будь ласка, порадою! Минулого сезону у мене був не дуже вдалий врожай помідорів та огірків. Виглядає, ніби я щось пропустив у догляді. Можливо, у когось був схожий досвід? Можливо, є рекомендації щодо покращення урожаю наступного разу? Які способи догляду ви використовуєте для забезпечення здоров'я рослин і високого врожаю? Буду вдячний за будь-які поради та досвід вирощування овочів!
PS: Не хочу вводити вас в оману, але, можливо, хтось знає ефективний спосіб покращення родючості грунту? Просто цікавлюсь загальними заходами та досвідом. Дякую за розуміння та підтримку!

0

3

Якось я теж стикнулася зі схожою ситуацією з вирощуванням овочів, і отримала цікавий досвід, як покращити урожай.Один із важливих моментів – це грунт. Я вирішила спробувати додати в нього ортофосфорну кислоту 75% https://him-element.com.ua/uk/41-кислоти/p/399-ортофосфорна-кислота-75 Результат мене приємно здивував. Це допомогло підвищити родючість грунту і забезпечити рослини необхідним фосфором для здорового росту. Томати та огірки стали здоровими та сильними, а їх врожай напрочуд виріс. Рослини стали більш стійкими до стресів та хвороб, що, безумовно, вплинуло на кількість і якість плодів. Ще однією важливою перевагою було збільшення кількості цвітіння та зав'язі плодів. Вони були не тільки дуже смачні, але й виглядали апетитно. Сподіваюся, що мій досвід стане корисними й допоможе тобі отримати багатий врожай цього року!

0


Вы здесь » Недвижимость » Новый форум » Всем привет, друзья)